Fotowoltaika Bochnia Prąd ze Słońca Panele Słoneczne Panele PV
963
page-template-default,page,page-id-963,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Fotowoltaika Bochnia

Fotowoltaika Bochnia

 

Fotowoltaika Bochna oraz powiat Bocheński cieszy się coraz większą popularnością ze względu na dużą ilość zabudowy jednorodzinnymi domami mieszkalnymi które w programie prosument są objęte bilansowaniem nadwyżek energii ze źródeł odnawialnych. Korzystne rozliczanie nadwyżek energii sprawia zwiększone zainteresowanie fotowoltaiką jako źródłem odnawialnym ze względu na szybki zwrot z inwestycji.

 

Fotowoltaika to odnawialne źródło energii dostarczające prąd oraz ciepło do twojego domu, obniżające koszty prądu oraz ogrzewania. Całkowicie ekologiczne, nie powodujące emisji i nie wymagające paliwa. Raz zainwestowane środki przy montażu instalacji nie wymagają żadnych nakładów podczas użytkowania.

 

Ze względu na rosnące zużycie prądu w gospodarstwach domowych oraz naciski na nieemisyjne ogrzewanie domów rośnie zainteresowanie pompami ciepła co sprawia, że rachunki za energię są coraz większe. Przy rachunkach przekraczających 200 zł miesięcznie inwestycja we własne źródło zasilania energią jest najszybciej amortyzującym się wydatkiem. Koszt poniesiony przy założeniu instalacji zwraca się w rachunkach za prąd do 8 lat. Inwestycja w Fotowoltaikę to nie tylko ekologia ale wymierne korzyści materialne w postaci niższych rachunków za prąd to również doskonały sposób inwestycji na emeryturę.

 

Fotowoltaika to nie tylko czyste ekologiczne i odnawialne źródło energii ale również inwestycja o wysokiej stopie zwrotu. Przy dobrze dobranej i umiejscowionej instalacji stopa zwrotu z inwestycji sięga 15% rocznie. Dom wyposażony w instalację fotowoltaiczna zyskuje nie tylko prestiż w okolicy ale zostaje podniesiona jego wartość.

 

Oferta instalacji Fotowoltaicznych dla Bochni.

 

Nasza firma ze względu na bliskość swojej siedziby stała się ulubionym wykonawcą w rejonie powiatu Bocheńskiego.

 

Oferujemy oprócz szerokiej gamy certyfikowanych podzespołów również fachowe doradztwo w zakresie doboru wielkości i umiejscowienia instalacji oraz montaż przez ekipę o dużym doświadczeniu. Tylko rzetelny wybór firmy instalatorskiej zapewni prawidłowość pracy, należyte uzyski energii oraz odbiór przez Zakład Energetyczny.

Posiadamy w swojej ofercie japońskie panele firmy Sharp, oraz tańsze odpowiedniki firmy Boviet oraz inwertery niemieckiej firmy Fronius jak również ich tańsze zamienniki Zeversolar.

 

Fotowoltaika Bochnia