Fotowoltaika Dąbrowa Tarnowska Instalacje Fotowoltaiczne
946
page-template-default,page,page-id-946,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Fotowoltaika Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska oraz powiat Dąbrowski ze względu na bezpośrednią bliskość siedziby naszej firmy zaowocowała wieloma realizacjami w tym rejonie. Bliskość siedziby to jeden z wielu atutów, aczkolwiek nie jedyny, należy zwrócić uwagą na rzetelność projektu oraz jakość proponowanych urządzeń. Tylko dobrze zaprojektowana instalacja gwarantuje wysokie roczne uzyski prądu. Już na etapie projektu trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy jak: miejsce ulokowania, zacienienia, rodzaj konstrukcji, czy uziemienie.

Fotowoltaika to inwestycja która powoduje oszczędności na rachunkach za energię do 90%.  Dziej się tak ze względu na korzystny sposób bilansowania nadwyżek energii w sieci przez okres 12 miesięcy. Nie musimy magazynować nadwyżek energii którą wyprodukujemy i nie zużyjemy w danym momencie, sieć energetyczna stanowi dla nas taki magazyn i to przez okres 12 miesięcy od wprowadzenia i wprowadzenia nadwyżki do sieci. Zakład Energetyczny rozlicza prosumenta na podstawie licznika dwukierunkowego który liczy ilość prądu nie tylko pobranego ale również wprowadzonego do sieci. Inwestycja w fotowoltaikę dla potrzeb własnego gospodarstwa domowego zwraca się w rachunkach za energię do 8 lat, natomiast żywotność urządzeń wynosi 25 lat.

 

Fotowoltaika to odnawialne źródło energii dostarczające prąd oraz ciepło do twojego domu, obniża koszty prądu oraz ogrzewania. Całkowicie ekologiczne, nie powodujące emisji i nie wymagające paliwa. Raz zainwestowane środki przy montażu instalacji nie wymagają żadnych nakładów podczas użytkowania.

 

Oferta paneli fotowoltaicznych w Dąbrowie Tarnowskiej.

Na prawidłowe funkcjonowanie instalacji Fotowoltaicznej duży wpływ ma rodzaj zastosowanych elementów. Nasza firma w swojej ofercie ma nie tylko płyty Japońskiej firmy Sharp, czy niemieckie Inwertery firmy Fronius, posiadamy również inne podzespoły renomowanych firm, do których zawsze dostarczamy certyfikaty oraz gwarancje producenta.