Fotowoltaika dla firmy - Prąd ze słońca
481
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-481,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Fotowoltaika dla firmy

fotowoltaka dla firmy Instalacje

Fotowoltaika dla firmy daje możliwość ograniczenia kosztów działalności poprzez znaczne obniżenie wysokości rachunków za prąd. Instalacja fotowoltaiczna jest również zabezpieczeniem przed stale rosnącymi cenami energii i pozwala zarobić na odsprzedaży nadwyżek prądu do sieci energetycznej. Ogromną zaletą pracy instalacji jest fakt, że najwięcej energii produkuje ona w godzinach 7-18, czyli wtedy, kiedy obserwuje się największy pobór energii ze strony firm.

Prowadzisz firmę i masz wysokie rachunki za energię elektryczną?

Fotowoltaika dla firmy pomoże je obniżyc. Wyprodukuje własny prąd, inwestuj we własną firmę. Zbuduj własną elektrownie i uniezależnij się od ciągłych wzrostów cen energii. Postaw na wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie. Skorzystaj z dotacji.

Fotowoltaika dla firmy

 

Zainwestuj w fotowoltaikę i czerp kożyści.

Instalację do wartości 50 tys euro możesz zamortyzować jednorazowe dzięki pomocy de minimis dzięki czemu zmniejszysz podstawy opodatkowania w danym roku i będziesz miał mniejszy podatek do zapłacenia.

Instalację do 40KW możesz wykonać bez zbędnych formalności jedynie na zgłoszenie powykonawcze, my zajmiemy sie wszelkimi formalnościmi.

Skorzystaj z dofinansowań. Narodowy fundusz ochrony środowiska oferuje korzystny kredyt dla firm z mozliwością umożenia do 20% wartości inwestycji. Zasady finansowania zadań ekologicznych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska.

Wykorzystujesz niezagospodarowane powierzchnie jakie stanowią dachy.

Produkujesz zielona energię przez co zyskujesz status firmy pro ekologiczenij oraz promujesz wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie.

Uniezależniasz sie od ciągłych podwyżek cen energii, produkujesz energie na własne potrzeby oraz obniżasz rachunki za energię.

Zwiekszasz wartość nieruchomości, inwestycja w fotowoltaike szybko sie amortyzuje.

Instalacje nie wymagają stałej obsługi ani okresowych przeglądów, tym samym nie generują kosztów podczas użytkowania.

 

 

Fotowoltaika dla Firmy cena

W zależności od oczekiwań inwestora, dobiera się instalację, która pokrywa część lub całość zapotrzebowania na energię elektryczną w przedsiębiorstwie. Zależnie od zainstalowanej mocy,  cena jednostkowa za kW maleje, ilości energii wyprodukowanej, wykorzystanej lub sprzedanej, można obliczyć stopę zwrotu inwestycji, która wynosi 10-15% rocznie. Koszt utrzymania instalacji jest niewielki, wiąże się on jedynie z okresowymi przeglądami elementów instalacji i myciem paneli. Decydując się na instalację fotowoltaiczną dla firmy, istnieje możliwość uzyskania kredytu lub skorzystania z leasingu. Ceny są uzależnione od rodzaju dachu na którym będą zamontowane panele i kształtują sie w granichach 3800zł na 1 KW.

 

Zainwestuj w wizerunek firmy.

Pomijając wymienione zalety instalacji fotowoltaicznej, nie bez znaczenia jest również wizerunek przedsiębiorstwa, które korzysta z ekologicznych rozwiązań produkcji prądu.

Społeczeństwo szanuje świadomych przedsiębiorców, a ekologia jest obecnie czynnikiem, który jest coraz bardziej zauważany i doceniany przez klientów. Korzystanie z usług firmy szanującej środowisko.

Firma produkująca „zieloną energię” jest postrzegana jako świadoma i odpowiedzialna ekologicznie, co podnosi prestiż firmy jako ograniczającej negatywny wpływ na środowisko i korzystającej z nowoczesnych technologii.

 

fotowoltaika dla firmy

Niezawodnośc urządzeń.

 

Długoletnie gwarancji oraz brak koniecznośći cyklicznych przeglądów świadczą o niezawodności. Brak części ruchomych w urządzeniach znacząco przedłużają niezawodność domowych instalacji.

gwarancja na panele 25 lat na uzysk.

gwarancja na inwerter 5-7 lat

 

Montaż instalacji

realizacja inwestycji 2-3 dni

termin realizacji 30 dni.

 

fotowoltaika dla firmy

Monitoring instalacji

 

Większość proponowanych inwerterów, czyli jednostek które przetwarzają prąd stały zebrany przez panele w energię potrzebną do zasilania urządzeń jest wyposażona w system WiFi który pozwala na podgląd pracy instalacji z dowolnego miejsca tak na komputerze osobistym jak i na urzadzeniu mobilnym.  Przykładowy panel do monitorowania.

 

Zadbaj o zdrowie i ogranicz emisje CO2.

 

Wytwarzanie czystej energii daje dodatkową satysfakcję z poczucia dokonania rzeczy pożytecznych dla nas wszystkich i ograniczenia zanieczyszczeń.

W Polsce 80% wyprodukowanej energi pochodzi z elektrowni węglowych co powoduje emisje do atmosfery na poziomie 1kg CO2 na każdy wyprodukowany 1Kwh energii elektrycznej.

Srednie zużycie energi w gospodarstwie domowym jest na poziomie 3000Kwh tym samym przyczyniamy się do wyemitowania 3 ton CO2 rocznie.

Materiały z których są zbudowane panele takie jak krzem, aluminium, miedź są to surowce występującymi naturalnie i nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Podczas pozyskiwania energii ze słońca nie są emitowanie żadne fale ani substancje, produkcja nie wywiera żadnego wpływu na ludzi ani zwierzęta.

Skorzystaj z darmowej wyceny montażu instalacji fotowoltaicznej
Przejdź do wyceny