Fotowoltaika Tuchów Prąd ze Słońca Panele Słoneczne
968
page-template-default,page,page-id-968,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Fotowoltaika Tuchów

Fotowoltaika Tuchów

 

Fotowoltaika to odnawialne źródło energii dostarczające prąd oraz ciepło do twojego domu, obniżające koszty prądu oraz ogrzewania. Całkowicie ekologiczne, nie powodujące emisji i nie wymagające paliwa. Raz zainwestowane środki przy montażu instalacji nie wymagają żadnych nakładów podczas użytkowania.

 

Fotowoltaika Tuchów tak w samym mieście jak i okolicznych gminach odgrywa coraz większą rolę ze względu na swoje położenie oraz dużą ilość zabudowy domami jednorodzinnymi które zyskały w programie prosument korzystne rozliczanie z zakładem energetycznym. Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii pozwala na rozliczanie nadwyżek energii oddanych do sieci na zasadzie bilansowania w okresie 12 miesięcy od chwili wprowadzenia nadwyżki do sieci energetycznej. Pozwala nam to na produkcję własnego prądu w okresie nasłonecznienia, oddanie nadwyżki do sieci i pobranie w dogodnym dla siebie momencie. Taki sposób rozliczania powoduje większe możliwości na wykorzystywanie prądu choćby do ogrzewania mieszkań. Zaopatrzeni we własne źródło energii jesteśmy w stanie zredukować rachunki za energię nawet o 90%.

 

Fotowoltaika to nie tylko czyste ekologiczne i odnawialne źródło energii ale również inwestycja o wysokiej stopie zwrotu. Przy dobrze dobranej i umiejscowionej instalacji stopa zwrotu z inwestycji sięga 15% rocznie. Dom wyposażony w instalację fotowoltaiczna zyskuje nie tylko prestiż w okolicy ale zostaje podniesiona jego wartość.

 

Oferta instalacji Fotowoltaicznych dla Tuchowa.

 

Nasza firma ze względu na bliskość swojej siedziby stała się ulubionym wykonawcą w rejonie Tuchowa.

Tuchów oraz okoliczne gminy ze względu na bezpośrednią bliskość siedziby naszej firmy zaowocowała wieloma realizacjami w tym rejonie. Bliskość siedziby to jeden z wielu atutów, aczkolwiek nie jedyny,  rzetelność projektu oraz jakość proponowanych urządzeń to aspekty na które zwracamy szczególną uwagę. Tylko dobrze zaprojektowana instalacja gwarantuje wysokie roczne uzyski prądu. Już na etapie projektu trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy jak: miejsce ulokowania, zacienienia, rodzaj konstrukcji, czy uziemienie.

Oferujemy oprócz szerokiej gamy certyfikowanych podzespołów fachowe doradztwo w zakresie doboru wielkości i umiejscowienia instalacji oraz montaż przez ekipę o dużym doświadczeniu. Tylko rzetelny wybór firmy instalatorskiej zapewni prawidłowość pracy, należyte uzyski energii oraz odbiór przez Zakład Energetyczny.

Posiadamy w swojej ofercie japońskie panele firmy Sharp, oraz tańsze odpowiedniki firmy Boviet oraz inwertery niemieckiej firmy Fronius jak również ich tańsze zamienniki Zeversolar.

 

 

Fotowoltaika Tuchów